G.Saray Faslı Genç Yıldızın Peşine Düştü

Sky Sports’un haberine göre Galatasaray, Khannouss’u kadrosuna katmak için ilk adımı attı. Genç oyuncunun Dries Mertens’in yerine transfer edilmesi planlanıyor ve yaz transfer döneminde resmi teklif yapılması bekleniyor.

Ancak Galatasaray, bu transferde büyük rakiplerle karşı karşıya. Alman devleri Leipzig, Dortmund ve Leverkusen de Khannouss’u kadrosuna katmak istiyor.

Genk’te 81 resmi maça çıkan Khannouss, 4 gol ve 12 asistlik bir performans sergiledi. 19 yaşındaki oyuncunun güncel piyasa değeri ise 22 milyon Euro olarak gösteriliyor.

Bilal El Khannouss kimdir?

10 Mayıs 2004 doğumlu

Faslı

Orta saha

Genk forması giyiyor

81 maçta 4 gol ve 12 asist

Güncel piyasa değeri: 22 milyon Euro

Galatasaray, Khannouss’u transfer edebilir mi?

Galatasaray’ın Khannouss’u transfer etmesi kolay olmayacak. Alman devlerinin de ilgisinin olması transferi zorlaştırıyor. Ancak Galatasaray’ın Süper Lig’de lider olması ve Khannouss’u Mertens’in yerine transfer etmeyi planlaması, sarı-kırmızılılara avantaj sağlayabilir.

Transferin gerçekleşmesi halinde Khannouss, Galatasaray’ın orta sahasına önemli bir katkı sağlayabilir. Genç oyuncunun yaratıcılığı ve oyun kurma becerisi, Galatasaray’ın hücum gücünü artırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x